Filiz Yemek
Tabldot Yemek
Tabldot YemekSakarya Filiz Yemek Fabrikası tabldot yemek  üretiminde hijyen, lezzet ve kalite unsurlarını içeren standartlarında müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak toplu yemek hizmetini tercih edenler için fark yaratmayı ilke edinmiştir. Bünyesindeki uzman kadrosunun birikimlerini birleştirerek geliştirdiği yeni üretim ve sunum anlayışı ile tabldot yemek üretiminde ihtiyaçları ve talepleri tam olarak karşılayacak şekilde üretim yapmaktadır.

Sakarya Filiz Yemek Fabrikası lezzetinin temelini, işinin ehli aşçılarla çalışmak ve yemek üretiminde kullanılan "A" kalite malzemelerin kontrol edilerek alınmasıyla oluşturur.

Menüler Gıda mühendisleri tarafından kalorileri ve besin değerleri dikkate alınarak hazırlanır. Hammadde girişinden yemek pişirilmesi ve sunumuna kadar üretim sürecinin tüm aşamalarında sorumlu Gıda mühendisleri tarafından kontrol edilir.

Yemek üretimi ve dağıtımı ile ilgili hijyen dahil olmak üzere her çesit konu Sakarya Filiz Yemek Fabrikası tarafından koordine edilmektedir.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Catering Hizmeti
- Davet ve Organizasyon Yemeği
- Servis ve Dağıtım
- Taşıma Yemek
- Yerinde Üretim Hizmeti
 
 
Pro WEB