Filiz Yemek
HAKKIMIZDA
2015’te faaliyete geçen Sakarya Filiz Yemek Fabrikası, insan sağlığına ve geleneksel damak tadımıza uygun üretimi ile kaliteli ve lezzetli bir hizmet vermektedir.

Sakarya Filiz Yemek Fabrikası, öncelikle müşteri memnuniyetini benimsemiş ve müşterilerinin, sağlıklı ve kaliteli gıda tüketmesini düşünen bir firmadır. Amacımız mideleri doldurmak değil müşterilerimizin zevk ve güvenle yemek yemelerini sağlamaktır.

Değişen iş ortamı ve şekilleri, beraberinde yemek hizmetlerinde yapısal değişikliği gündeme getirmiştir. Bununla beraber gerçekleştirdiğimiz Ar-Ge çalışmaları neticesinde değişik çalışma gruplarındaki insan ihtiyaçlarına özelleşebilen, kalite, hijyen ve teknoloji bakımından yüksek seviyeli, yeniliğe ve gelişmeye açık olan üretim tesisimizi Sakarya Söğütlü 'de hayata geçirdik.

 

Misyon:
Hedefimiz ürün ve servis hizmetinde müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılarken hijyen ve kalitenin sürekliliğini sağlamak ve geliştirmektir. Ürün ve sistem kalitesinde mükemmele ulaşmak için tedarikçilerimiz ve tüm elemanlarımızdan üstün performansı talep ederek vizyonumuza ulaşma yolunda çalışmaktır.

Sakarya Filiz Yemek Fabrikası, üstlendiği hizmeti başlangıcından son noktasına kadar olan sürecinin her aşamasında sektördeki standartlarına uygun, müşteri ve memnuniyet odaklı hizmetler vermektedir.

Sakarya Filiz Yemek Fabrikası olarak, toplu yemek sektöründe sağlamış olduğumuz güven duygusunu yarınlara da taşıyarak, mutlak müşteri memnuniyeti prensibiyle sektörde fark yaratarak alanındaki tüm yenilik ve gelişmelere uyum sağlamaya devam edeceğiz.

 

Vizyon:
Bilginin ve teknolojinin hızlı bir biçimde değişim ve gelişim kaydettiği dünyamızda, çevresel ve ekonomik koşullardaki değişmeleri görmezden gelerek, değişiklikleri zamanında yapamayan şirketlerin uzun süre var olamayacakları aşikardır. Bununla birlikte insanların bilinçlendiği ve rekabet ortamının yoğunlaştığı ülkemizde de toplu yemek sektörünün önemi bir kat daha artmıştır.Şirket ve insan sayısındaki artış, dışarıda yemek yeme alışkanlığı, işverenin personelinin yemek ihtiyacını karşılıyor duruma gelmesi, sektörümüzün sorumluluklarını da arttırmaktadır.

Sakarya Filiz Yemek Fabrikası olarak; çevreye saygılı, verimli, üretken, kaliteye önem veren, kalitesi konusunda muhatabını aldatmayan, çalışkan, güleryüzlü, bireysel kazanç ile toplumsal hizmet ve çıkarları bağdaştırabilen, insan ve kurumlarla ilişkilerini günlük kısa vadeli çıkarlarına göre değil uzun vadede tüm ilgililerin çıkarlarını, kendi çıkarları dahil birlikte gözeten ilişkilerinde tutarlı olan paylaşımcı, yenilikler peşinde koşan, yaratıcı olmaya çalışan bir firma olarak, hizmet ve kalite çıtasını daima yüksek tutmaktır.
 

 
 
 
Pro WEB